WRZEŚNIOWY PIKNIK

W dniu 13 września 2014 roku odbył się w naszej szkole tradycyjny, coroczny piknik szkolny. W tym roku miał on szczególny charakter, ponieważ po raz pierwszy miał miejsce w naszej nowej lokalizacji, która oferuje znacznie lepsze możliwości zorganizowania tego typu imprez.
W tym dniu rozpoczęliśmy zajęcia w normalnym czasie, aby po dwóch godzinach zajęc lekcyjnych w klasach rozpocząć niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich piknik. Pogoda w tym dniu również nastrajała do dobrej zabawy zapewniając lekko zachmurzone niebo i bardzo umiarkowaną temperaturę. Wszyscy uczniowie udali się na zewnatrz szkoły na obszerny plac zabaw. Poszczególne klasy pod przewodnictwem swoich nauczycieli przygotowaly różnorodne gry, zabawy i konkursy.
W wielu zabawach chętnie brali udział Rodzice naszych uczniów. Największą popularnością cieszył się aerobik prowadzony przez emanującą ogromną energią panią Gabrysię. Inni Rodzice poświęcali ten czas na bliższe zapoznanie się i rozmowy. Nie brakowało również dorosłych wspomagających swoje pociechy na boisku siatkówki czy piłki nożnej.
Radości z wspólnie spędzonego czasu nie było końca. Po dwóch godzinach wspaniałej i aktywnej zabawy na zewnątrz, wszyscy uczestnicy wrócili do stołówki szkolnej na ostatni punkt pikniku, zasłużony posiłek. Każdy z uczestników wracał w tym dniu do domu z wrażeniem dobrze spędzonego czasu, a nasz kolejny piknik z roku szkolnego 2014/15 przeszedł do historii jako szczególnie udany.